Příběhy úspěšných

Tihle lidé kdysi stáli před stejným rozhodnutím jako vy

Přečtěte si, co říkají dnes

„Hledala jsem způsob, jak se seberealizovat a posunout se v životě i v podnikání. Jelikož miluji psy a kočky, koncept Husse mě okamžitě oslovil. Zaujala mě možnost věnovat se pouze jednomu krmivu, vědět o něm vše a být tak nápomocná zákazníkům při výběru vhodného krmiva.  V obchodech a Pet centrech obvykle nabízejí spoustu druhů krmiva, o kterém prodavači moc nevědí. Setkávala jsem se s tím, že mi doporučovali krmivo podle rabatu obchodníka, ne podle potřeb mého psa. S Husse mohu zákazníkům vždy doporučit krmivo, které je pro jejich zvíře skutečně nejlepší. Sortiment Husse svou šířkou pokryje veškeré potřeby mazlíčků, takže náš zákazník nemusí řešit další přípravky a doplňky. Jsme schopni díky našemu sortimentu najít vhodný produkt pro potřeby každého psa či kočky.“ 

Jana Koudelková, Husse Říčany  

Franšíza Kladno vyrostla díky našim psům. Vlastníme chovatelskou stanici aljašských malamutů Ajchira a Ebony, kteří jsou členy naší rodiny. Aby byl pes spokojený a dobře prospíval, musí mimo jiné správně jíst.  Vyzkoušeli jsme spoustu krmiv a vždy bylo něco špatně. Zkusili jsme i maso, ale nebylo to ono… Až nám na jedné výstavě slečna, která malamuty chová, poradila Husse. Do té doby jsme o těchto granulích neslyšeli. A povedlo se, pesani mají krásnou srst, skvělé zažívání, zlepšily se jim zuby a hlavně jim CHUTNÁ.  Na stránkách Husse hledali franšízanta pro oblast Kladno, Slaný a Velvary, tak jsme do toho šli. Krámek máme na Kladně skoro rok, baví nás to a máme radost ze spokojených zákazníků. 

Jana a Aleš Svobodovi, Husse Kladno, Slaný   

O značce Husse jsme se dozvěděli z internetu, když jsme hledali kvalitní krmivo pro našich 7 psů. Líbil se nám koncept franšízy a začali jsme jako distributoři v Mělníku. Dnes jsme franšízanty pro Mělník, Kralupy a okolí. Nejvíce nás baví radost majitelů, když jim dobře poradíme. Snažíme se být svým zákazníkům nablízku a navázat s nimi přátelský vztah. Daří se nám úspěšně léčit kožní, zažívací a další problémy zvířat. Naši psi i kocour jsou s Husse spokojení a jsme rádi, že můžeme tyto výrobky nabídnout i dalším majitelům a chovatelům. 

Arnošt a Alena Vendler, Husse Mělník, Kralupy nad Vltavou   

Do showroomu v Poděbradech jsem byl původně přijat jako zaměstnanec, abych pomohl rozjet nový obchod. Po roce práce jsem se o psech naučil spoustu nového a celý koncept této švédské značky mě zaujal natolik, že jsem při neochotě bývalého majitele převzal jeho smlouvu a s ní i showroom. Je to neuvěřitelné, ale už budu u Husse 4 roky. Samozřejmě se střídají lepší dny s horšími, ale celkově mě práce baví a rád bych v ní pokračoval i nadále. 

Josef Semerád, Husse Poděbrady 

Do konceptu Husse jsem se rozhodl vstoupit, protože mě baví práce v přímém prodeji, mám rád zvířata a baví mě obchod. Chci být nezávislý, mít jistou formu svobody a dobrý příjem za solidních podmínek.“

Alexandr Studýnka, Husse Hradecko

Tým Husse